Monday

Tuesday

  • WNYL

    -

    Darren Cate - Brisbane Bayside State College

Wednesday

  • U9 Girls

    -

    Michelle Rarere - Clem Jones Carina

  • U13 Girls - Division 2

    -

    Ben Harris - Brisbane Bayside State College

Thursday

  • U11 Girls

    -

    Michelle Rarere - Sleeman Sports Complex

  • U15 Girls - Division 2

    -

    Sarah Siganto - St Peter and Paul's Catholic School

Friday

Monday

  • U7 & U9 Boys

    -

    Mathiang Muo - Clem Jones - Carina

Tuesday

Wednesday

  • U9 Girls

    -

    Michelle Rarere - Clem Jones Carina

Thursday

  • U7 & U9 Boys

    -

    Mathiang Muo - Clem Jones Carina

Monday

Tuesday

Wednesday

  • U11 Boys Hoopstars 1, 3 & 5

    -

    Matt Meehan, Adrian Moore & Nick Rose - Sleeman Sports Complex

  • U11 Boys Hoopstars 2 & U13 Boys Hoopstars 4

    -

    Luke Perkins - Eagles Sports Complex

  • U11 Boys Hoopstars 4 & 6

    -

    Mathiang Muo - Belmont State School

Thursday

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday

  • U7 & U9 Boys

    -

    Mathiang Muo - Clem Jones - Carina

  • U13 Boys Hoopstars 5

    -

    Grace Fitzgerald - Belmont State School

  • U17 Boys Hoopstars 15 & 16

    -

    Lachlan Gaffney - Belmont State School

Tuesday

  • U13 Boys Hoopstars 7 & 8

    -

    Darren Cate - Brisbane Bayside State College

  • WNYL

    -

    Darren Cate - Brisbane Bayside State College

Wednesday

  • U9 Girls

    -

    Michelle Rarere - Clem Jones Carina

  • U11 Boys Hoopstars 1, 3 & 5

    -

    Matt Meehan, Adrian Moore & Nick Rose - Sleeman Sports Complex

  • U11 Boys Hoopstars 2 & U13 Boys Hoopstars 4

    -

    Luke Perkins - Eagles Sports Complex

  • U11 Boys Hoopstars 4 & 6

    -

    Mathiang Muo - Belmont State School

  • U13 Girls - Division 2

    -

    Ben Harris - Brisbane Bayside State College

  • U15 Boys Hoopstars 8 & 9

    -

    James Hewitt and David Sharp - Belmont State School

  • U15 Boys Hoopstars 3 & 6

    -

    Ben Harris and Lito Carmelo - Brisbane Bayside State College

Thursday

  • U7 & U9 Boys

    -

    Mathiang Muo - Clem Jones Carina

  • U11 Girls

    -

    Michelle Rarere - Sleeman Sports Complex

  • U15 Girls - Division 2

    -

    Sarah Siganto - St Peter and Paul's Catholic School

  • U15 Boys Hoopstars 10

    -

    St Peter and Paul's Catholic School

  • U13 Boys Hoopstars 3 & 6

    -

    Mathiang Muo - Brisbane Bayside State College

  • U15 Boys training HS 7,11 & 12

    -

    Mathiang Muo - Brisbane Bayside State College

Friday

U7 All & U9 Boys

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

U11 Boys

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

U13 Boys

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

U15 Boys

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

U17 Boys

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday